קצת עלינו,
אבל ממש בקטנה

מי אנחנו? אנחנו סנומאפיה… כמה חברים טובים שחולים על סקי וסנובורד. אין לנו שום דבר יותר טוב לעשות בחיים חוץ מלהביא לכם מבצעים משוגעים לקניית ציוד סקי וסנובורד שלא תמצאו בשום מקום אחר. 

אנחנו מספיק שנים בתחום כדי לדעת שבישראל יש מצוקה רצינית בתחום של ציוד סקי וסנובורד, בגלל היצע מוגבל ומחירים מופקעים. היינו בחו״ל וראינו שלא חייבים למשכן את הבית כדי לקנות ציוד גלישה איכותי. 

גם הרגשנו שיש מצוקת ידע בארץ. מאוד קשה להגיע פה למידע אמין ומעמיק שיעזור להחליט מה כדאי לקנות ובמה כדאי להשקיע. אז הלכנו ועשינו בשבילכם את העבודה הקשה והבאנו לכם את כל המידע שצריך בשפת הקודש.

 – השקענו שנים של למידה ושבירת שיניים על חומר מקצועי באנגלית. למעשה, הסיבה שהקמנו את אתר סנומאפיה היא כדי שכל הידע הזה לא יישאר רק אצלנו. אז הנה, עכשיו הוא גם שלכם.

רוצים עזרה, הכוונה או מידע שאין באתר? דברו איתנו בפייסבוק.

צוות סנומאפיה

גיא בן חיים סנואומאפיה

גיא בן חיים

עורך ראשי וגולש סנובורד ותיק. מנוי לכל ניוזלטר אפשרי וקורא כל היום על דברים חדשים בתחום. כל מה שהוא מדבר עליו זה סנובורד ובגלל זה כבר אין לו חברים, חוץ מאמוץ.

אמוץ הררי סנואו מאפיה

אמוץ הררי

עורך ראשי, הייטקיסט וגולש סקי ותיק (ֿבשנים אחרונות גם סנובורד). מתמחה בטכנולוגיות חדשות בתחום הסקי, אבל טוען שמבין יותר טוב מכולם בהכול. מעריץ את אייל גולן.

אורן בן חיים

כותב ראשי וגולש סנובורד מופרע שמתמחה בכתיבה על מוצרי סנובורד שאף אחד לא שמע עליהם ומתלהב (יותר מדי) מכל גאדג'ט חדש בתחום.

שחר רום

גולשת סקי מגניבה. שחר אחראית לתחום הציוד לנשים שלנו. שואפת לנוחיות וחמימות בלי פשרות. לא מצאה תמונה שלה מחופשת סקי אז נאלצנו להסתפק בזאת.